Sanal Alemdekiler
Siteye üye çağırın.
Sanal Alemdekiler
Siteye üye çağırın.
Sanal Alemdekiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sanal Alemdekiler

En büyük genel forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sevdiğim Kız ve Ben

4 posters
YazarMesaj
Bet10
Admin
Admin

Rep Puanı : 0

Sevdiğim Kız ve Ben Empty
MesajKonu: Sevdiğim Kız ve Ben   Sevdiğim Kız ve Ben EmptyC.tesi Kas. 13, 2010 10:03 pm

Sevdiğim Kız ve Ben 1.Bölüm

Tüm hakları saklıdır.

Sıradan bir okul günüydü. Arkadaşlarla tenefüste muhabbet ediyorduk. Muhabbet ederken yanımızdan Melisa geçti. O benim platonik aşkımdı. Ben onu seviyordum ama karşılığı yoktu bunun biliyorum. Ama o geçişinde umutlanmıştım. Bana göz kırpmıştı. Peşimden gel diyordu sanki bana. Hemen arkadaşlara bir bahane bulup peşinden gittim. Okulun arka bahçesine kadar onu takip ettim. Bir yerde durdu ve onun yanına yaklaştım. Konuşmaya başladı. Ona karşı ilgimi farkettiği bu ilgiden memnun olduğunu ama bunun böyle devam etmesini istemedi. Sevgilisinin olduğunu ve bunu öğrendiğim zaman kötü şeyler yapabileceğini söyledim. Bende umrumda olmadığını söyleyip oradan onu yanağından öperek ayrıldım. Eve geldiğimde ise bilgisayarın başına oturup facebooka girdim. Amacım sevgilisinin kim olduğunu öğrenmekti. Bir isim elde etmiştim ve bu isim 20 yaşındaydı. Şaşırtmıştım. Onun 20 yaşında biriyle ne işi olabilirdi? Akşam yemeğini yedikten sonra yeniden bilgisayarın başına geçtim ama babamın sert çıkışmasıyla karşılaştım. Babamla kavga ettim ve kapıyı çekip evden çıktım. Aklıma amcam geldi ve amcamı aradım. Diğer evlerinin anahtarını istedim. Komşudan alabileceğimi söyledi. Bende oraya yöneldim. Oraya doğru giderken bahçenin birisinde çalılıklardan sesler geliyordu. Sanki birisi yardım istiyordu. Çalılıklara baktığımda ise gözlerime inanamadım.
http://sanalalemdekiler.yetkinforum.com
heartbreakyoung
Çavuş
Çavuş
heartbreakyoung

MesajKonu: Geri: Sevdiğim Kız ve Ben   Sevdiğim Kız ve Ben EmptyPtsi Kas. 15, 2010 5:31 pm

Çok heyecanlandım öyküleme yapmışsın. Bir an kendimi olayın içinde zannettim. Smile
Bet10
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Sevdiğim Kız ve Ben   Sevdiğim Kız ve Ben EmptyPtsi Kas. 15, 2010 5:33 pm

Teşekkürler. Biraz daha okunsun 2.bölümü yayınlamayı düşünüyorum. Aynısını TWG de de yayınlayabilirim. Very Happy
Ny4nKieS
Admin
Admin
Ny4nKieS

Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Sevdiğim Kız ve Ben   Sevdiğim Kız ve Ben EmptyPtsi Kas. 15, 2010 9:33 pm

2. Bölüm please
Bet10
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Sevdiğim Kız ve Ben   Sevdiğim Kız ve Ben EmptyPtsi Kas. 15, 2010 10:17 pm

Bekle biraz daha yorum gelsin.
I'm Better
Co Admin
Co Admin
I'm Better

MesajKonu: Geri: Sevdiğim Kız ve Ben   Sevdiğim Kız ve Ben EmptySalı Kas. 16, 2010 7:34 pm

Geldi. At sen. Very Happy
heartbreakyoung
Çavuş
Çavuş
heartbreakyoung

MesajKonu: Geri: Sevdiğim Kız ve Ben   Sevdiğim Kız ve Ben EmptySalı Kas. 16, 2010 9:00 pm

HİKAYE İLE İLGİLİ SIR YOK! Edit:PcCopat
Bet10
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Sevdiğim Kız ve Ben   Sevdiğim Kız ve Ben EmptySalı Kas. 16, 2010 9:14 pm

Sevdiğim Kız ve Ben 2.Bölüm

Baktığımda Melisa kız kardeşi ile çalılıkların arkasında nefes nefese idi. Ne olduğunu sorduğumda bana kız kardeşiyle eve doğru gittiği zaman erkek arkadaşının yanlarına geldiğini ve ona zorla sahip olmaya çalıştığını anlattı.Bende hemen bahçenin diğer tarafına gitmelerini söyledim.Dediğime aynen uydular.Çalılıkların arasında beklemeye başladım.O 20 yaşındaki çocuk çalılıkların arasındakini Melisa sandı ve kafama sopayla vurdu.Tam bayılmadım tam kalktım bir iki yumruk attım ama ikinci kez sopayla kafama vurdu ve kaçıp gitti.Gerisini hatırlamıyorum.Ayıldığımda tanımadığım bir evdeydim.Meğerse Melisaların eviymiş.Bayıldıktan sonra ablasını aramış.Beni kendi evlerine taşımışlar.Ablası ise bana durmadan sorular soruyordu.Ailemi,derslerimi,kişiliğimi,aklınıza gelebilecek her türlü konuda sorular soruyordu.Sohbet koyulaşmışken bir anda kapı çaldı.Acaba kapıdaki kimdi veya kimlerdi?
Bunu merak ediyordum.
I'm Better
Co Admin
Co Admin
I'm Better

MesajKonu: Geri: Sevdiğim Kız ve Ben   Sevdiğim Kız ve Ben EmptySalı Kas. 16, 2010 9:20 pm

Güzel. Cool
Bet10
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Sevdiğim Kız ve Ben   Sevdiğim Kız ve Ben EmptySalı Kas. 16, 2010 9:39 pm

Bu kadar kısa mı yorum? Very Happy
I'm Better
Co Admin
Co Admin
I'm Better

MesajKonu: Geri: Sevdiğim Kız ve Ben   Sevdiğim Kız ve Ben EmptySalı Kas. 16, 2010 9:44 pm

Fevkaladenin fevkinde manyak bir yazı yazmışsın. İçten tebriklerimi sunuyorum. Helal olsun, yavrum benim yürü be. Yazar olacak adam. Daha yazıyım mı? lol!
Ny4nKieS
Admin
Admin
Ny4nKieS

Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Sevdiğim Kız ve Ben   Sevdiğim Kız ve Ben EmptyCuma Kas. 19, 2010 11:10 pm

3. BÖLÜM PLEASE!!!
Bet10
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Sevdiğim Kız ve Ben   Sevdiğim Kız ve Ben EmptyCuma Kas. 19, 2010 11:36 pm

Dur ya biraz daha okunsun. Very Happy
heartbreakyoung
Çavuş
Çavuş
heartbreakyoung

MesajKonu: Geri: Sevdiğim Kız ve Ben   Sevdiğim Kız ve Ben EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 11:40 am

Kesin annenle babandı. Sen arıyordurlar.
Bet10
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Sevdiğim Kız ve Ben   Sevdiğim Kız ve Ben EmptyPaz Kas. 21, 2010 12:26 pm

Eve net gelsin 3.bölümü koyacağım. Very Happy

Sevdiğim Kız ve Ben
1 sayfadaki 1 sayfası